MASÁŽE

Cítíte se unavení, stresovaní a bolí Vás celé tělo?

Je nejvyšší čas vyzkoušet magickou sílu masáže.

Masáže jsou založeny na stimulaci svalstva a usměrňování proudu energie v těle pomocí tlaku, tření či pohybu.

Kromě svalového uvolnění dochází i k nastartování samoléčebných procesů v organismu.

Jenom v salónu RÁJ DOTEKŮ Vám skutečné profesionálky nabízí královské masáže.

Erotická masáž Praha. Zažijte vrchol vašeho blaha

Chcete osvěžit svůj sexuální život? Probudit v sobě novou energii nebo splnit letité erotické sny? Pak okuste speciální erotickou masáž Praha. Naše masérky během erotické masáže používají nejen ruce, ale postupně celé tělo, čímž účinně umocňují váš zážitek. Dívky provedou masáž celého vašeho těla a nevyhnou se ani erotogenním zónám a pohlavním orgánům. Díky tomu dosáhnete neuvěřitelných pocitů rozkoše vedoucích až k slastnému vyvrcholení.

Tajemství císařovny - nejlepší ye všech erotických masáží

Při této formě masáže jsou naplno realizovány vaše tajné touhy. Je to příležitost poznat celou řadu požitků, které vám může přinést jen nejlepší dívka salonu – Císařovna. Bohyně masáže, která zná duchovní podstatu umění erotiky. Teprve Císařovna je schopna vykonat mistrovské dílo svého umění a naplnit tajné touhy každého z vás.

Tajemství Císařovny spočívá v unikátní kombinaci různých masážních prvků – využívá praktik tantrických i klasických masáží. Konečný výsledek nelze vyjádřit slovy, ten se musí prožít.

Během masáže se doslova vykoupete v nekonečném víru eroticky výjimečných pocitů, které císařovna šikovně vyvolává pomocí svých tajných umění.

Masáž pro páry. Skvělá zkušenost pro oba z vás

Využijte masáže pro páry, pokud chcete svému partnerovi nebo partnerce ukázat nové možnosti. Tento druh erotické masáže v našem salonu je nabízen pro ty páry, které chtějí rozšířit a obohatit svůj intimní život. Masáž pro páry stimuluje sexuální energii, což vám přinese zcela novou zkušenost.

Dojmy z jemných pečujících rukou naší dívky (nebo dvou) vás ohromí. A vy se spolu s nimi a se svým partnerem můžete ponořit do světa nekonečné blaženosti.

Erotické masáže pro Vaše potěšení

Zdá se Vám Váš sexuální život příliš nudný? Myslíte si, že by potřeboval nějaké oživení? Připravte se na nevšední erotický zážitek, na který jen tak nezapomenete!

Přijďte do našeho masážního studia a nechte si provést erotickou masáž. V čem to spočívá? Přijdete na pokoj, kde Vás přivítá krásná, nahá dívka, která Vás doprovodí do sprchy, kam může jít s Vámi. Poté ulehnete na futon a začne neobvyklá masáž doslova celého těla. Masérka Vás masíruje i na těch nejintimnějších místech a dotýká se Vás svým krásným, nahým tělem. Celý tento vzrušující zážitek končí Vaším vyvrcholením, které může přijít, kolikrát chcete. Záleží pouze na objednaném čase.

Láká Vás tato představa? V tom případě nás neváhejte navštívit. Erotická masáž je vhodná pro všechny muže, ženy i páry. Nebojte se tohoto nevšedního zážitku. Uvidíte, že si ho zamilujete a budete si ho chtít velmi brzy zopakovat.