MASÁŽE

Cítíte se unavení, stresovaní a bolí Vás celé tělo?

Je nejvyšší čas vyzkoušet magickou sílu masáže.

Masáže jsou založeny na stimulaci svalstva a usměrňování proudu energie v těle pomocí tlaku, tření či pohybu.

Kromě svalového uvolnění dochází i k nastartování samoléčebných procesů v organismu.

Jenom v salónu RÁJ DOTEKŮ Vám skutečné profesionálky nabízí královské masáže.

Nuru masáž - nevšední kouzlo orientu - masáž tělo na tělo

Nuru masáž je specifický druh mimořádně smyslné erotické masáže, v angličtině označovaný jako „body-to-body“ masáž tělo na tělo nebo „body slide“ masáž. Provádí se za pomoci příjemně kluzkého masážního Nuru gelu a dochází během ní ke vzájemnému tření těl masérky a klienta. Přináší výjimečný zážitek, který stojí za to vyzkoušet.

Základem každé Nuru masáže je Nuru gel – speciální masážní přípravek vyráběný z mořských řas. Tento gel vám díky své kluzkosti umožní vstoupit do nové dimenze vnímání tlaků, doteků a pohlazení. Každý kontakt s tělem masérky budete prožívat intenzivněji, než kdykoliv předtím. Gel navíc hydratuje vaši pokožku a je tak prospěšný zdraví.

Nuru masáž začíná uvolněním svalstva klasickou relaxační masáží, následuje nanesení gelu a poté už se vám celým svým tělem začne věnovat jedna z našich šikovných masérek. V průběhu masáže vstoupíte do úplně nového světa, ve kterém ucítíte nádhernou vůni prastarých Jasmínů a moře. Stačí přitom jen tak málo.

Nuru masáž – masáž tělo na tělo

Nuru masáž je velmi specifický druh masáže, kdy dochází k tření nahých těl masérky a klienta. Dochází k němu za pomoci velmi kluzkého Nuru gelu, který celý prožitek ještě umocní, neboť dovolí hladké klouzání po celém těle. Je to naprosto nevšední a jedinečný zážitek, díky kterému budete velmi intenzivně vnímat celé Vaše tělo a naučíte se užívat si jemné i intenzivní doteky.

Při Nuru masáži nejprve dochází ke krátké klasické masáži, která pomůže uvolnit Vaše tělo. Poté masérka nanese speciální Nuru gel, který má za úkol zvláčnit Vaši pokožku a učinit ji kluzkou. Mořské řasy, v něm obsažené, jsou navíc velmi zdraví prospěšné.

Po nanesení gelu již dojde k oné masáži tělo na tělo, kdy si můžete užít mnoho příjemných doteků a vnímání pocitů Vašeho těla.

Nuru masáž uvolní Vaše tělo i mysl a pomůže Vám nalézt zcela jinou dimenzi intimních prožitků.

Těšíme se na Vás v našem salonu v Praze, tak neváhejte vyzkoušet tento nevšední zážitek.