MASÁŽE

Cítíte se unavení, stresovaní a bolí Vás celé tělo?

Je nejvyšší čas vyzkoušet magickou sílu masáže.

Masáže jsou založeny na stimulaci svalstva a usměrňování proudu energie v těle pomocí tlaku, tření či pohybu.

Kromě svalového uvolnění dochází i k nastartování samoléčebných procesů v organismu.

Jenom v salónu RÁJ DOTEKŮ Vám skutečné profesionálky nabízí královské masáže.

Relaxační masáže v Praze

AROMA MASÁŽ

Dnes asi neexistuje lepší způsob pro zlepšení nálady, zbavení se stresu a rozvinutí psycho-emocionálního stavu, než masáž s aromatickými oleji. Kromě toho vůně stimuluje metabolické procesy na buněčné úrovni, zjemňuje pokožku a poskytuje jí potřebné živiny. Spojení masážních a éterických olejů zajistí nezapomenutelný zážitek na fyzické i emocionální úrovni.

Serenity může být dosaženo použitím směsi aromatických olejů s vůní růže, levandule a koriandru. Rázností a energií vás nabijí vonné silice s citrusem, tymiánem, fenyklem, bergamotem nebo šalvějí luční. Éterické oleje napomohou zvýšit smyslnost a sexuální touhu jako afrodiziakum. Masáž s esenciálním olejem z jasmínu, vanilky, ylang-ylang ve vás probudí maximální smyslnost.

Masérky v našem salonu provádějí aromatické masáže v několika fázích.

Předzvěstí velkého potěšení vám bude klasická masáž pomocí jednotlivých vybraných aromatických přípravků. Pomocí mistrně ovládaných technik masáže pomohou dívky uvolnit svaly v těle.

Zažijete příjemné a klidné blaženosti relaxace. Poté masérka nanese na vaše tělo speciální esenciální olej a bude pokračovat nejerotičtější částí masáže - bude masírovat prsa, břicho, boky, hýždě, a to v rytmu Vašeho přání.

Opatrně a jemně zjasní vaši smyslnost působením na erotogenní zóny vašeho těla. V okamžiku orgasmu vás zaplaví silná vlna sexuální energie, která pro vás bude nezapomenutelným zážitkem.

V závěrečné fázi potěšení přicházejí jemné uklidňující doteky masérky.

RELAXAČNÍ MASÁŽ V EVROPSKÉM STYLU (Klasická a body masáž)

Komplexní zdravotně prospěšná masáž s nádechem lehké erotiky.

Na začátku provedeme celkovou klasickou masáž a následně bude obnaženou dívkou provedena lehce erotická masáž - rozetře vonný olej posouváním svého těla na těle klienta, a vmasíruje jej do svalů, břicha, prsou a hýždí.

Během 1 hodiny dostanete klasickou wellness masáž, životodárný erotický náboj a zakušení živého smyslu pro fantazii

ORIENTÁLNÍ POHÁDKOVÁ MASÁŽ

Budete ležet na pohovce obklopen kadidlem a svíčkami a těšit se na představení orientálního tance, nezapomenutelné masáže, kouření vodní dýmky - to je pohádka, o kterou nechcete přijít. Navíc si můžete sami určit počet masérek.