MASÁŽE

Cítíte se unavení, stresovaní a bolí Vás celé tělo?

Je nejvyšší čas vyzkoušet magickou sílu masáže.

Masáže jsou založeny na stimulaci svalstva a usměrňování proudu energie v těle pomocí tlaku, tření či pohybu.

Kromě svalového uvolnění dochází i k nastartování samoléčebných procesů v organismu.

Jenom v salónu RÁJ DOTEKŮ Vám skutečné profesionálky nabízí královské masáže.

Tantrická masáž. Královna mezi masážemi

Královna mezi všemi masážemi. Odmítavá k jakýmkoliv tělesným tabu, včetně těch sexuálních. Navozující tělesnou harmonii a výjimečné pocity. Probouzející a uspokojující dávné tělesné touhy. To vše vám mj. nabízí tantrická masáž. Smyslná masáž vycházející z Tantry - staroindické nauky o životě, lásce, sexu a sexualitě. Učí člověka lépe chápat sebe samotného, jeho já, pomáhá mu zvládat a naplno prožívat život na všech jeho úrovních.

Tantrická masáž je jedinečným rituálem kombinujícím prvky klasických i erotických masáží. Jejím cílem je poskytnout masírovanému hlubokou relaxaci a uvolnění těla i mysli, dosažení souladu sebe samotného s okolním životem. Společně s tím přichází také sexuální vzrušení, vibrace v celém těle, blaženost nebo extatický stav. Vzrušení neucítíte pouze ve svém pohlaví, ale budete jej intenzivně prožívat po celém těle.

Tantra masáže patří k nejoblíbenějším druhům masáží vůbec. Přesvědčte se na vlastní kůži o tom, proč tomu tak je. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tantrická masáž přináší uvolnění i vzrušení

Tantrická masáž patří mezi méně známé druhy masáže. Kdo ji však jednou vyzkouší, zůstane jí věrný napořád. Tantra je starobylé umění a filozofie, jenž nás učí užívat si přítomný okamžik a vnímat naše tělo. Jde o velmi intimní rituál, při kterém dávající pracuje velmi něžně, citlivě, pozorně a díky znalostem energií tak u Vás dojde nejenom k uvolnění, jako při klasické masáži, ale celé Vaše tělo zaplaví vlna vzrušení, pocit velké životní síly a něhy.

Tantrická masáž pomáhá uvolnit a léčit Vaše tělo i duši.

Při tantrické masáži je velmi důležitá nahota, která je znakem otevřenosti. Dávající se Vás bude dotýkat někdy velmi něžně, někdy intenzivně, různými pomůckami, jako jsou pírka, horké ručníky, kožešinkami, bude Vás omývat a dotýkat se Vás po celém těle. Celou dobu jste v roli přijímacího, tedy se masérky nedotýkáte, ale pouze si užíváte vlastní vzrušení.

Naše tantrické masáže v Praze jsou velmi oblíbené mezi muži, ženami i páry. Neváhejte je také vyzkoušet.

Těšíme se na Vaši návštěvu.